Senior kvantitatív piackutató

Ami a feladatod lesz:

  •    kutatási projektek vezetése, koordinálása
  • kutatások felépítése, kérdőívek elkészítése
  • kapcsolattartás a megbízókkal
  • a kutatás eredményeinek feldolgozása, elemzése
  • riportok elkészítése, prezentálása

Téged keresünk, ha

  • közgazdasági vagy társadalomtudományi szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • legalább 5 éves, piackutató cégnél szerzett gyakorlatod van
  • az SPSS, Excel és Powerpoint mestere vagy
  • érdeklődsz a piacon jelenlévő márkák és a piaci szereplők marketingaktivitása, reklámkampányai, termékei és innovációi iránt
  • jól ismered a fogyasztói viselkedés és a vásárlói attitűdök megértésén alapuló kutatási technikákat
  • jól beszélsz angolul
  • pozitív hozzáállásod van és kiváló elemző & kommunikációs készséggel rendelkezel

Jelentkezésedet az hr@kantar-hoffmann.hu címre várjuk.

Kvantitatív piackutató

  • a kutatások felépítésének kialakítása
  • kutatások kérdőíveinek elkészítése
  • kutatási projektek folyamatának menedzselése (projekt-adminisztráció, adatfelvételi csapattal való kapcsolattartás, egyeztetés)
  • a megbízókkal való kapcsolattartás
  • prezentációs riportok elkészítése, prezentálása

  • közgazdasági vagy társadalomtudományi szakirányú felsőfokú végzettséged van
  • van gyakorlatod a kvantitatív kutatásban
  • erős angolos vagy
  • kiváló elemzési és tanulmányírói képességgel rendelkezel
  • jól prezentációs készséged van
  • választékosan fejezed ki magad, szóban és írásban
  • szívesen tartasz kapcsolatot az ügyfelekkel, jól kommunikálsz
  • az SPSS, Power Point, Word és Excel felhasználója vagy

Jelentkezésedet az hr@kantar-hoffmann.hu címre várjuk.

Kvalitatív piackutató

  • kutatások végrehajtása, interjúk készítése, csoportok  vezetése

  • van némi kvalis gyakorlatod
  • kiválóan beszélsz angolul
  • hozzáállásod pozitív és kiváló elemző & kommunikációs készséggel rendelkezel

Kutatási asszisztens

  • a kutatások kimenő anyagainak szerkesztése
  • kutatásokhoz háttéranyagok elkészítése
  • szervezési feladatok
  • kapcsolattartási külföldi és belföldi ügyfelekkel
  • egyéb kutatási asszisztensi munkák elvégzése

  • van piackutatási tapasztalatod
  • magadénak vallod a kvantitatív piackutatás alapismereteit
  • jól beszélsz és írsz angolul
  • az SPSS, Power point és Excel felhasználója vagy
  • kiválóan kommunikálsz és jó szervezőkészséggel és problémamegoldó készséggel rendelkezel

Média Data Processing Expert

  • ismered az SPSS statisztikai programcsomagot (22-es vagy újabb):

   - syntax nyelv beható ismerete, makrók használata, írása

   - adatmaninipulációs és fájlmanipulációs syntax utasítások ismerete

   - táblázás

   - statisztikai tesztek ismerete

  • a Microsoft Excel mestere vagy (képletek, makrók használata)
  • Microsoft SQL ismerete
  • Python és/vagy C++ ismerete
  • tisztában vagy a statisztikai mintavétel és súlyozás alapjaival
  • Ismered a piackutatási alapfogalmakat: kutatások típusai, lekérdező eszközök, szoftverek stb.
  • nyitott vagy a belső adatfeldolgozási és egyéb szoftver rendszerek megtanulására
  • minimum középfokú végzettséged van
  • önállóan dolgozol (meghatározott kereteken belül döntési jogkörrel és elvárással) és csapatban is jól működsz
  • szívesen tartod a kapcsolatot ügyfelekkel
  • előny,  ha már volt részed nagymintás visszatérő kutatások feldolgozásában
  • előny, ha tisztában vagy a média mérések módszertanával, vagy már dolgoztál ilyen területen, különös tekintettel az internetes mérésekre

IT rendszergazda

  • Felhasználók támogatása (Helpdesk, L1 support)
  • Windows szerver 2012/2016 és hálózat rendszerüzemeltetés (L2)
  • hogy részt vegyél IT projektekben, akár önálló projekteket is vezess (L3)

  • van Windows szerver rendszergazdai üzemeltetésben szerzett tapasztalatod (Windows Server 2012 R2, Active Directory, DFS, FileShare, WSUS, Shadow Copy)
  • van Microsoft Exchange üzemeltetési tapasztalatod
  • ismered a Microsoft DPM vagy Veeam vagy bármilyen komolyabb mentőrendszert
  • rendelkezel hálózati ismeretekkel (switch, router, tűzfal konfigurálása)
  • meg tudod oldani az Active Directory Group Policy beállításokat (igény szerint)
  • tudsz alapfokú batch file-ok és/vagy powershell script-eket írni
  • Hardver (PC szervízelése)
  • Virtualizáció (Hyper-V)
  • van B kategóriás jogosítványod
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • rendszerszemléleted van
  • pontosan, precízen, megbízhatóan végzed a munkád, nagyfokú önállósággal

Kérdezőbiztos

A TNS Hoffmann Kft-vel kérdőíves piackutatások adatfelvételi munkáira szerződött, az adatfelvételt irányító területi instruktorok keresnek kérdezőbiztosokat Budapesten és Magyarország számos településén. 18 évet betöltött, legalább középfokú végzettséggel rendelkező jelentkezőket várunk, akik szeretnék idejüket maguk beosztani, jó kapcsolatteremtő képességgel és megfelelő kitartással rendelkeznek, határozott fellépéssel bírnak. Számítógépes ismeret, saját gépkocsi előnyt jelent.

Amennyiben érdekli a lehetőség, úgy jelentkezéséhez kérjük, töltse ki az erre szolgáló űrlapot, amelyet a következő linken érhet el.